Ventspils kausā petankā mājinieki zaudē finālā un paliek otrie

0
399

Desmitajā Ventspils kausa izcīņā petankā tripletiem jeb trijnieku komandām uzvaru svinēja Latvijas komanda RiViDi, kuras sastāvā spēlēja Raivis Stepiņs, Vladimirs Belijs un Dāvids Lindbergs, informēja turnīra rīkotāji.

Turnīra saimnieki ventspilnieki aizvadīja sacensības veiksmīgi. Ventspils kērlinga kluba spēlētāji Inga Apmane, Nauris Bogdanovičs un Andris Padrevics sekmīgi aizkļuva līdz pat finālam, kurā zaudēja RiViDi komandai ar 5:13.

Jāatzīmē, ka RiViDi visu turnīru aizvadīja ļoti pārliecinoši un svinēja uzvaras ar lielu pārsvaru. Piemēram, pusfinālā pretinieki no Francijas tika sakauti ar 13:1.

Trešo vietu turnīrā izcīnīja Latvijas un Lietuvas apvienotais trijnieks, kas cīņā par bronzas kausu ar rezultātu 13: 9 pārspēja Francijas komandu.

No pārējām ventspilnieku pārstāvētām komandām augstāk – 10. vietā ierindojās komanda Trio (Aida Pētersone, Eva Martinsone un Ērģemes kluba spēlētāja Lelde Stūre), bet 11. vietu izcīnīja komanda RiVen&Co, kuras sastāvā startēja arī ventspilniece Agita Puriņa.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay