Ventspils pārliecinoši pieveic arī Baronu

1245
Autors: BK Ventspils
Autors: BK Ventspils

Vēl vienu pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē svinēja BK Ventspils basketbolisti, kas šoreiz savā laukumā ar 95:74 pārspēja Barons vienību.

Jau spēles sākumā ventspilniekiem izdevās iegūt solīdu pārsvaru 10:2, vēlāk arī 14:9, taču viesi pamazām pietuvojās līdz pat neizšķirtam. Pēc pirmās ceturtdaļas ventspilniekiem četru punktu pārsvars (26:22). Pamazām mājinieki atkal ieskrējās un pēc Šķēles tālmetiena pirmoreiz pārsniedza arī desmit punktu robežu (41:30).

Lielais pārsvars tika izsēts otrajā puslaikā, kad Barons basketbolistiem izdevās sadeldēt mājinieku pārsvaru līdz minimumam (47:48), vēlāk arī vadības grožus, kas gan bija tikai uz īsu brīdi. Kārlis Muižnieks pieprasīja minūtes pārtraukumu, kurā izdevās komandu sapurināt. Savu īsto spēli ventspilnieki beidzot parādīja pēdējā ceturtdaļā, kurā burtiski pārbrauca Baronam pāri – gūti kopumā 37 punkti! Līdz ar to galotnē izdevās gūt itin pārliecinošu panākumu.

Andrejs Gražulis ar gūtajiem 19 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās, 18 punktus guva Rihards Kuksiks, bet pa 14 – Ronalds Zaķis un Aigars Šķēle.