Gan Ventspils volejbolistiem, kā arī visām pārējām 13 komandām šī faktiski nesākusies sezona Latvijas Nacionālajā līgā tā arī neturpināsies, jo Latvijas Volejbola federācija nolēmusi čempionātu slēgt un gatavoties nākamajai sezonai, pavēstīja federācijas pārstāve Lelde Blumberga.

Ņemot vērā pērn oktobrī valdības noteikto ierobežojumus pandēmijas mazināšanai, kas neatļāva turpināt 2020./2021.gada sezonu Latvijas – Lietuvas Nacionālās volejbola līgas spēles vīriešiem un sievietēm. “Līdz šim ierobežojumi nav mīkstināti, tādēļ tika pieņemts lēmums šos čempionātus neturpināt,” sacīja Blumberga.

“Tā diemžēl ir sanācis, ka gan Nacionālās līgas, gan EVL sezona tika iesākta, taču nevarēja turpināties valstī noteikto ierobežojumu dēļ. Cerot uz situācijas uzlabošanos, vasarā jau laicīgi sāksim gatavoties rudens sezonai. Ja epidemioloģiskā situācija Latvijā ļaus, tad aizvadīsim EVL vasaras līgu,” tā savukārt skaidroja Latvijas – Lietuvas Nacionālās volejbola līgas un Entuziastu volejbola līgas organizators, LVF valdes loceklis Jānis Stukuls.

Sezonas sākumā tika aizvadītas vien četras spēles. Šogad Nacionālajā līgā apvienojās 11 Latvijas un 3 Lietuvas komandas kas sadalītas 2 divīzijās – Rietumu un Austrumu. Rietumu divīzijas spēles atklāja VK Ventspils un VK Skrunda, kurā pārāki ar 3-0 bija ventspilnieki. Tā bija vienīgā komandas spēle sezonā.

22.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VK Ventspils