Žigajevs, Pavlovs, Jemeļins un Žuļevs paliek FK Ventspils

1382
Autors: Evija Trifanova/LETA
Autors: Evija Trifanova/LETA

FK Ventspils futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam, kad sestdien jātiekas ar FK Jelgava un uzvaras gadījumā praktiski tiks nodrošinātas zelta godalgas. Bet tikmēr klubs ir jau pagarinājis līgumus ar četriem pašlaik komandā spēlējošiem spēlētājiem – vārtsargu Andreju Pavlovu, kā arī ar Juriju Žigajevu, Vadimu Žuļevu un Antonu Jemeļinu.

Šajā sezonā Andrejs Pavlovs Latvijas čempionātā aizvadījis deviņas spēles, bet kopumā viņa aktīvā Latvijas čempionātā 196 mači. Antons Jemeļins Latvijas čempionātā aizvadījis 13 mačus un guvis vienus, bet Jurijs īgajevs un Vadims Žuļevs šosezon vārtus vēl nav guvuši.

Jau iepriekš līgumus ar FK Ventspils pagarināja čempionāta rezultatīvākais spēlētājs, uzbrucējs Ģirts Karlsons, kā arī pussargs Vitalijs Rečickis.

“Mēs esam ļoti apmierināti, ka gan Andrejs Pavlovs, gan Antons Jemeļins, gan Vadims Žuļevs un Jurijs Žigajevs paliek komandā, kā arī Ģirts Karlsons un Vitalijs Rečickis, par kontraktu pagarināšanu ar kuriem mēs paziņojām nedaudz ātrāk. Visi šie spēlētāji – Latvijas spēlētāji, tas ir ļoti svarīgs moments, apstiprinot, ka Ventspilij mūsu vietējiem futbolistiem ir prioritāra nozīme. Mums nav šaubu, ka katrs no šiem futbolistiem nesīs daudz labuma FK Ventspils,” komentēja kluba sporta direktors Andrejs Butriks.