Zināmi BK Ventspils pretinieki Čempionu līgā; šurp brauks arī Peiners

1254

Ceturtdien Minhenē (Vācija) notika jaunizveidotās FIBA Čempionu līgas basketbolā izloze un tajā savus pirmos piecus pretiniekus uzzināja arī BK Ventspils. Vēl divi pretinieki kļūs zināmi pēc kvalifikācijas turnīra noslēguma.

BK Ventspils jau bija garantējusi sev vietu pamatturnīrā un pirmos pretiniekus uzzināja jau izlozes gaitā. Ventspilnieki iekļuva C grupā kopā kaimiņiem Klaipēdas Neptunas, ar Francijas ASVEL, ar Vācijas EWE Baskets, Polijas Rosa Radom un Grieķijas PAOK, kurā nākamsezon spēlēs bijušais ventspilnieks Žanis Peiners.

Vēl divi pretinieki noskaidrosies pēc kvalifikācijas turnīra. Viens no pretiniekiem noskaidrosies pirmās kvalifikācijas kārtas sērijā starp Kipras AEK un Rumānijas Cluj, kura pāra uzvarētāju otrajā kārtā jau gaida Turcijas Muratbey. Starp šīm trim komandām noskaidrosies viens pretinieks. Otrs kļūs zināms līdzīgā veidā. Otrajā kvalifikācijas kārtā jau ir ungāru Szolnoki Olaj, bet viņu pretinieki noskaidrosies pirmās kārtas duelī starp Portugāles Benfica un Itālijas Openjobmetis.

Kvalifikācijas turnīra pirmā kārtā sāksies 27.septembrī, bet pamatturnīrs – 20.oktobrī.