FK Ventspils vārtsargs Uvarenko: Ventspilij beidzot jāsāk uzvarēt!

1441
Autors: FK Ventspils
Autors: FK Ventspils

Latvijas futbola virslīgas turnīra tabula vienkārši kliedz pēc tā, ka Ventspils futbolistiem beidzot ir jāsāk uzvarēt. Tā intervijā futbola kluba Ventspils mājas lapā citēts komandas kapteinis un pamatvārtsargs Maksims Uvarenko.

Ventspilnieki čempionāta pirmajās divās spēlēs spēlējuši neizšķirti ar virslīgas debitantiem Riga FC un čempionvienību FK Liepāja, kopvērtējumā ieņemot sesto pozīciju. Sestdien FK Ventspils savā laukumā uzņems pašreizējo līdervienību Jūrmalas Spartaks.

«Tabula, pēc manām domām, vienkārši kliedz pēc tā, ka Ventspilij beidzot jāsāk uzvarēt! Bet vispār tā, protams, izskatās neparasti. Pēc Kurzemes derbija bija pat iemesls ironiskam jokam: jo, tikās divas komandas no tabulas lejasgala. Tabula teicami parāda, ka patreiz nevar kaut ko iepriekš pateikt, nereāli kaut ko uzminēt. Var notikt viss kas, pie tam jebkurā spēlē. Par to es runāju arī pirms čempionāta, un šāda prognoze piepildās,» sacīja Uvarenko.

Viņš arī atzina, ka nospēlēt neizšķirti abās pirmajās spēlēs nebija kluba plānos. «Tas sarūgtināja, kā sarūgtināja arī tas, ka Ventspils tā arī nespēja uzvarēt, kaut gan, pēc manām domām, bija pelnījis uzvaru abās spēlēs. Bet tas ir futbols. Vēl jo vairāk startā, uz sintētikas, uz maziem laukumiem. Kaut arī tikai ar to, protams, nevar izskaidrot punktu zaudēšanu. Tomēr, no otras puses, punktu zaudēšana, un ne tikai Ventspilij, bet arī daudziem citiem favorītiem, ir pilnībā gaidāma,» komentēja Uvarenko.

Komandas kapteinis vienlaikus atzina, ka komandā nekādas panikas nav. «Viss tikai sācies, tagad visi punktus zaudē, un izdarīt kaut kādus daudz maz nopietnus secinājumus varēs ne agrāk, kā pēc pirmā apļa,» viņš teica.

«Šie divi mači pagāja brīnišķīgā atmosfērā, paldies visiem, kas atnāca uz stadionu. Pat vienkārši uz aci redzams, ka līdzjutēju ir ievērojami vairāk, kā pagājušajā sezonā. Ļoti žēl, ka neizdevās visus atalgot ar uzvarām, bet kopumā, domāju, spēles līdzjutējiem patika un neļāva nevienam tajās garlaikoties. Jā, rezultāts tajās sarūgtināja, tomēr Ventspils futbols, esmu pārliecināts, līdzjutējiem patika,» pauda Uvarenko.