Ēra, kad valsts varu noturēja šauru interešu pakļautībā, ir beigusies. Ar kopīgiem spēkiem padarīsim to neatgriezenisku, tā savā gadu mijas uzrunā tautai sacīja premjers Krišjānis Kariņš.

Kopš neatkarības atgūšanas sperti milzīgi soļi Latvijas attīstībā – no okupācijas režīma pāriets uz tirgus ekonomiku, privāto īpašumu atgūšanu un demokrātisko iestāžu izveidošanu no jauna. Tāpat Latvija ir pilnībā atgriezusies Eiropā, “no kuras ilgus gadus bijām šķirti”: “Mūsu turpmākais ceļš ir jāvirza uz to, lai mēs sasniegtu lielāku labklājības līmeni valstī, samazinot nevienlīdzību un veicinot to, ka vairāk uzticamies viens otram un valsts pārvaldei kopumā. Šo virzienu esmu nosaucis par ceļu uz Ziemeļvalstu labklājības līmeni.

Valdības veidotās pārmaiņas tiek virzītas ar vienu mērķi – lai visi Latvijas iedzīvotāji dzīvotu labāk, lai valsts prātīgi, atbildīgi un caurskatāmi lietotu nodokļu maksātāju naudu. Šī gada laikā ir izdarīts milzu darbs, sakārtojot valsts finanšu sektora uzraudzību, lai tas labi kalpotu kā Latvijas ekonomikas attīstības mugurkauls. “Es labi izprotu to, ka ne visi piekrīt valdības virzītajām pārmaiņām. Kritika procesā ir nepieciešama, lai mēs varētu savu darbu darīt labāk.”

Visu uzrunu var noskatīties un noklausīties zemāk pievienotajā video.

01.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ekrānšāviņš no video