Ārkārtas situācija Latvijā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai pirmo reizi 25 gadu laikā Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģīša “Hercogs Jēkabs” sezonu atlika par vairāk nekā mēnesi no tradicionālā 1.maija. Trešdien, 10.jūnijā, “Hercogs Jēkabs” atkal gaidīs viesus, lai vestu ceļojumā pa Ventu no jūras vārtiem līdz pat Ventas lokiem pie airēšanas bāzes “Dampeļi”.

Sezonas sākšanas dienā 10.jūnijā pirmais komercreiss, uz kuru ikviens varēs nopirkt biļetes, notiks plkst.16.00. Tas būs pagarinātais reiss līdz airēšanas bāzei, kura laikā var ne vien apskatīt Ventspils ostas termināļus, bet arī izbraukt zem 3 tiltiem un baudīt Ventas zaļos krastus Ventspils privātmāju apbūves rajonā. Jau no 11.jūnija kuģītis kursēs pēc parastā grafika.

Vienlaikus pasažieriem jāņem vērā, ka arī uz kuģīša, tāpat kā sabiedriskajā transportā, pasažieri tiks uzlaisti tikai ar sejas aizsegiem.

Ekskursiju kuģītis atiet no piestātnes Nr. 18 (Tirgus un Ostas ielu krustojums). Biļetes iespējams iegādāties kasē, kas atrodas blakus piestātnei. Bērni līdz 10 gadu vecumam uz kuģīša drīkst atrasties tikai pieaugušo pavadībā. Ventspils brīvostas pārvalde vērš uzmanību uz to, ka reisi var tikt atcelti vai grafika laiki izmainīti neparedzētu apstākļu, stipra vēja vai miglas dēļ.

Visa informācija par kursēšanas grafiku, biļešu cenām un rezervāciju grupu braucieniem šeit www.portofventspils.lv/lv/brivosta-sabiedribai/ekskursiju-kugitis-/

9.06.2020 / Autors: Ventspils Brīvostas pārvalde / Foto: Ventspils Brīvostas pārvalde