Ar svinīgu pasākumu atzīmēs zinātnes un inovāciju centra būvniecības sākumu

0
409

Piektdien, 11. oktobrī, jaunās koncertzāles Latvija ēkā ar svinīgu pasākumu atzīmēs Ventspils Zinātnes un inovāciju centra būvdarbu uzsākšanu, pavēstīja pašvaldības iestādē Komunālā pārvalde.

Būvniecība tiks uzsākta piektdien, 11.oktobrī, bet centru plānots atklāt 2021. vai 2022. gadā.

Pasākumā piedalīsies gan amatpersonas, gan būvniecības un būvuzraudzības iepirkumu konkursu uzvarētāji – pilnsabiedrības LNK Industries Group un SIA Firma L4 pārstāvji, autoruzraugi pilnsabiedrības Ambrasas PB pārstāvji, projektētāji, pasūtītāji un citas ar jaunās ēkas būvniecību saistītas personas.

Zinātnes centrā izveidos izglītojošās interaktīvas ekspozīciju zāles, mācību klases, laboratorijas un tehniski radošās darbnīcas. Ekspozīcijas un jaunizveidotās mācību programmas jau no mazotnes rosinās bērnos un jauniešos interesi par dabas zinātnēm, tehnoloģiju un inženierzinātnes attīstību, veicinot jauniešu interesi ar praktiskām nodarbībām, skaidroja Komunālajā pārvaldē.

Dome cer, ka Zinātnes centru gadā apmeklēs 80 tūkstoši ventspilnieku un pilsētas viesu, bet tieši šis centrs sekmēšot Ventspils starptautiska tūrisma galamērķa attīstību un pilsētas atpazīstamību kopumā, pauž iestādē.

Jaunajā Zinātnes un inovāciju centrā plānots radīt aptuveni 120 jaunas darba vietas.

10.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto