Ventspils novadā līdz 23.oktobrim ikvienam iedzīvotājam ir iespēja pieteikties stikla taras bezmaksas izvešanai no katra dzīvesvietas. Tā ir iespēja bez maksas un nekur nevedot atbrīvoties no stikla burkām vai pudelēm, kas vairs nav lietošanā nepieciešamas, informēja Ventspils novada pašvaldībā.

Visi projekta dalībnieki piedalīsies arī izlozē, kur varēs laimēt veikala top! dāvanu kartes.

Projekta ietvaros ikviens Ventspils novada iedzīvotājs, neatkarīgi no dzīvesvietas, var pieteikt speciālo transportu, kurš konkrētā dienā piebrauks un pieņems izlietoto stikla iepakojumu. To var izdarīt vienkārši, zvanot pa tālruni 26154123 vai rakstot e-pastu uz stikls@ecobaltiavide.lv. Jānorāda adrese, kā arī aptuveno stikla iepakojumu apjomu un savu kontaktinformāciju.

1. novembrī speciālais transports pieteiktajās adresēs paņems stikla iepakojumu Ventspils novadā, kuram jābūt ievietotam maisos vai kastēs un tas jānovieto apsaimniekošanas uzņēmuma darbiniekiem pieejamā vietā. Pašiem atrasties klāt savākšanas laikā nav nepieciešams, bet jānodrošina, lai darbinieki var ērti piekļūt maisiem ar iepakojumu.

10.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay