Arī Polijas loģistikas kompānija ieinteresējusies par Ventspils ostu

1214

Polijas loģistikas uzņēmums OT Logistics ceturtdien viesojās Ventspils brīvostā, lai pārrunātu iespējamo sadarbību Ventspils ostas izmantošanā. Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs portālam Ventspilnieks.lv apgalvoja, ka šajā gadījumā sadarbības iespējas meklēja pati Polijas kompānija, nevis tā bija brīvostas iniciatīva.

Šobrīd uzņēmums pēta iespējas darbības attīstībai Baltijas jūras ostās. Šī bija pirmā kompānijas vizīte Latvijā. Uzņēmuma vadība tikās ar Ventspils brīvostas pārvaldnieku Imantu Sarmuli un pārvaldnieka vietnieku Igoru Udodovu, kā arī apskatīja universālo kravu termināli.

OT Logistics strādā jau vairāk nekā 70 gadu, piedāvājot plaša spektra transporta un loģistikas pakalpojumus Vācijā, Beļģijā, Nīderlandē, Austrijā, kā arī Centrālajā un Austrumeiropā.

Portāls Ventspilnieks.lv jau vēstīja, ka šīs nedēļas sākumā Ventspils brīvostas pārvaldē tika parakstīts sadarbības memorands starp Ventspils brīvostas pārvaldi un Bremino grupu, kas ir vairāku nozīmīgu privāto loģistikas centru īpašnieks Baltkrievijā. Memorands paredz kopīgu aktīvu sadarbību ar mērķi jaunajam Bremino loģistikas centram nodrošināt transporta koridoru līdz Baltijas jūrai ar tālākām sadales iespējām Eiropā.