Ciklonam virzoties arvien tālāk uz austrumiem, brīvdienās debesis būs mākoņainas, tomēr brīžiem starp mākoņiem uzspīdēs saule. Laika apstākļi būs lielākoties sausi un samērā silti, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Pūtīs lēni mēreni dienvidu puses vēji, ar kuriem Latvijā ieplūdīs mazliet siltāks gaiss, līdz ar to gaisa temperatūra brīvdienās dienas laikā paaugstināsies līdz +10 grādiem, un arī naktīs termometra stabiņš lielākajā teritorijas daļā turēsies +2…+7 grādu robežas.

Nākamā nedēļas sākumā Latviju šķērsos zema spiediena ieplakas, līdz ar to atsevišķās dienās var sagaidīt nelielu īslaicīgu lietu, bet nedēļas otrajā pusē atmosfēras spiediens paaugstināsies un nokrišņi mitēsies. Atsevišķās naktīs vietām veidosies migla. Valdošie būs pārsvarā lēni līdz mēreni dienvidu puses vēji, līdz ar to arī gaisa temperatūra nākamās nedēļas laikā būs līdzīga kā brīvdienās – dienas laikā tā  paaugstināsies līdz +5…+9 grādiem, savukārt naktīs pieturēsies ap+2…+7 grādiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA