Sāpīgu zaudējumu Latvijas 1.līgas čempionāta spēlē piektdienas vakarā piedzīvoja pašreizējie čempioni HK VENTA 2002, kas savā laukumā Ventspils Ledus hallē pagarinājumā ar 2:3 atzina HS Rīga 2001 pārākumu.

Spēles pirmajā un otrajā periodā viesi pa reizei pārspēja ventspilnieku vārtsargu Raivi Turku, tādēļ pirms izšķirošās trešdaļas mājinieki nonāca zaudētājos ar 0:2. Tomēr pēdējā trešdaļā ventspilnieki krietni sasparojās un panāca izlīdzinājumu. Vispirms spēles 42.minūtē pirmos vārtus guva Oskars Grigulis, bet tik svarīgo neizšķirtu nepilnas divas minūtes vēlāk panāca Deniss Katerņičs. Tomēr uzņemtos apgriezienus ilgi neizdevās turpināt un gūt vēl vismaz vienus vārtus neizdevās.

Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, tādēļ bija nepieciešams papildlaiks. Tajā veiksmīgāki bija viesi, kuri pagarinājuma otrās minūtes izskaņā pēc Patrika Marcinkēviča precīzā metiena nodrošināja uzvaru ar 3:2.

Ventspilnieki šajā spēlē ieguva vienu punktu, kas kopvērtējumā ar desmit punktiem piecās spēlēs vēl ļauj saglabāt līderpozīciju. Tomēr jāņem vērā, ka Mārupes hokejistiem ir deviņi punkti trijās spēlēs, Lido seko ar astoņiem punktiem četrās spēlēs.

Nākamās divas spēles ventspilnieki aizvadīs viesos, bet savās mājās HK VENTA 2002 atkal redzēsim 3.decembrī, kad paredzēta spēle pret Daugavpils/LDz Cargo.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA