Brīvosta sadarbosies ar Baltkrievijas loģistikas uzņēmumu

1218

Ventspils brīvostas pārvaldē tika parakstīts sadarbības memorands starp Ventspils brīvostas pārvaldi un Bremino grupu, kas ir vairāku nozīmīgu privāto loģistikas centru īpašnieks Baltkrievijā.

Sarunas par iespējamo sadarbību ar SIA Bremino grupa Ventspils brīvostas pārvalde aizsāka jau pagājušajā gadā vizītes laikā Baltkrievijā. Šodien Bremino īpašnieki viesojas Ventspilī, lai klātienē iepazītos ar Ventspils brīvostu un tās termināļiem, kā arī parakstītu sadarbības memorandu.

Ventspilī Bremino grupas pārstāvji tikās ar Ventspils brīvostas un pašvaldības vadību, universālo termināļu Eurohome Latvija un Noord Natie Ventspils Terminals pārstāvjiem, kā arī transporta uzņēmumiem. Memorandsparedz kopīgu aktīvu sadarbību ar mērķi jaunajam Bremino loģistikas centram nodrošināt transporta koridoru līdz Baltijas jūrai ar tālākām sadales iespējām Eiropā.

SIA Bremino grupa ir Baltkrievijas uzņēmums, kas izveidots 2013.gadā, lai realizētu Baltkrievijas loģistikas potenciālu. Tā galvenais uzdevums ir investīciju projektu īstenošana un loģistikas centru un infrastruktūras būvniecība Baltkrievijā.  Uzņēmumam pieder 3 loģistikas centri. Tuvākais Latvijai ir loģistikas centrs Oršā, kas ir ap 760 kilometru attālumā no Ventspils.