Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls Citro ārkārtas situācijas apstākļos ir izveidojis e-veikalu, lai nodrošinātu pircējiem drošu un ērtu attālināto iepirkšanos. Sākotnēji iepirkšanās tiešsaistē vai pirkuma pasūtīšana pa tālruni pieejama tieši Ventspils apkārtnē dzīvojošajiem, pastāstīja Citro pārstāve Liene Upīte.

“Lai nodrošinātu pircējiem iespēju iegādāties nepieciešamos produktus attālināti, mēs spējām ātri pielāgoties ārkārtas situācijai un operatīvi nodrošināt pircējiem iespēju pasūtīt produktus gan pa tālruni, gan veicot pirkumus tiešsaistē. Tā mēs varam nodrošināt svaigus produktus arī tiem iedzīvotājiem, kuriem veikala apmeklējums nav iespējams, tostarp vecāka gada gājuma iedzīvotājiem, jaunajām māmiņām un citām riska grupām. Jau pirmajās e-veikala ieviešanas dienās, vērojot iedzīvotāju pieprasījumu, redzam, ka e-veikala izveide ir pareizais attīstības virziens, ko pircēji atzinīgi novērtē. Turpmāk plānojam to pakāpeniski attīstīt, pilnveidojot sortimenta piedāvājumu,” stāsta SIA Latvian Retail Management valdes priekšsēdētājs Imants Kelmers.

Produktu piedāvājums aptver faktiski visas produktu kategorijas, kas pieejamas arī Citro tirdzniecības vietās, sākot ar pārtikas produktiem, higiēnas un saimniecības precēm, produktiem bērniem, mājdzīvniekiem u.c. produktu grupām. Attālināti produktu pasūtījumu iespējams pieteikt gan tiešsaistē, gan pa tālruni vai e-pastā. Pieejama gan pasūtījumu piegāde uz mājām, gan pasūtījuma izņemšanai veikalā.

Ventspilī pasūtījumus var pieteikt zvanot pa tālruni 28621498 vai veicot pasūtījumu tiešsaistē www.citro.lv.

16.04.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Citro.lv