Ventspils pilsētas dome atvēlējusi 0,534 miljonus eiro piecu ielu labiekārtošanas darbiem šajā gadā, nolemts pašvaldības sēdē.

Kā skaidroja pašvaldībā, infrastruktūras uzlabošanas darbi notiks Lāčplēša, Bangu, Jūras, Talsu un Usmas ielās.

Lāčplēša ielā no Lielā prospekta līdz Rāvas ielai veiks gājēju ietves izbūvi. Satiksmes drošības nolūkos tiks izbūvēta 240 m gara ietve un veloceliņš, kā arī pārbūvēts apgaismojums, lai nodrošinātu gājējiem un velobraucējiem drošu pārvietošanos un piekļūšanu Ventspils Zinātnes un inovāciju centram VIZIUM. Darbus veiks no maija līdz augustam.

Bangu ielā vairākos posmos no Talsu ielas līdz Staldzenes ielai veiks seguma renovāciju, izbūvējot jaunu asfaltbetona segumu. Darbus veiks no jūnija līdz septembrim.

Jūras ielā divos posmos veiks seguma virskārtas pārbūvi: 225 m posmā no Brīvības līdz Aleksandra ielai un 85 m posmā no Ganību līdz Lielā dzirnavu ielai. Darbi notiks no maija līdz septembrim.

Talsu ielā pie Briežu dārza izbūvēs grants seguma stāvlaukumu, kopā paredzot 54 stāvvietas vieglajām automašīnām, divas stāvvietas transportlīdzekļiem cilvēkiem ar kustību traucējumiem un sešas autobusu stāvvietas. Darbus veiks no maija līdz augustam.

Usmas ielas 9. un 11. nama iekšpagalmā pārbūvēs brauktuvi, izbūvējot jaunu asfaltbetona un betona bruģa segumu, paplašinot autostāvvietas pie ēkām. Darbus veiks no maija līdz oktobrim.

Kopējās izmaksas būs 534 tūkstoši eiro, no tiem 454 tūkstoši eiro tiks ņemts kā kredīts Valsts kasē, pašvaldības līdzfinansējums sasniegs 80 tūkstošus eiro.

25.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com