Domei joprojām neizdodas atrast Slavinska pēcteci Izglītības pārvaldē

1738
Aldis Slavinskis, līdzšinējais Izglītības pārvaldes vadītājs. Foto: Lita Krone
Aldis Slavinskis, līdzšinējais Izglītības pārvaldes vadītājs. Foto: Lita Krone

Ventspils pilsētas pašvaldības pārziņā esošā Izglītības pārvalde jau trešo mēnesi turpina strādāt bez vadītāja un tā tas būs vēl kādu laiku, jo līdzšinējais vadītāja meklēšanas konkurss ir tomēr noslēdzies bez rezultātiem.

Konkurss uz pārvaldes vadītāja amatu sākās pagājušā gada novembrī, kad Aldis Slavinskis, kurš pārvaldi vadīja 26 gadus, nolēma doties pelnītā atpūtā. Ventspils domes Personāla nodaļā skaidroja, ka pārvaldes vadītājs kļūs zināms vēl līdz gada beigām, taču vēl pēc gadu mijas domē izvairīgi atbildēja uz jautājumiem par to, kā norit pārvaldes vadītāja amata konkurss. Savukārt Slavinskis iepriekš sarunā ar portālu sacīja, ka kandidātu ir daudz, ir arī tādi ar pieredzi izglītības jomā augstākā līmenī, taču neviens tomēr īsti neatbilstot.

Domei tomēr nav izdevies atrast Slavinska aizvietotāju, jo piektdien pašvaldība atkārtoti izsludināja konkursu uz Izglītības pārvaldes vadītāja amatu. Dzīves un darba aprakstu, konkrēti norādot laika periodus, iegūtās izglītības līmeni, darba pienākumus, valodas prasmes, prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, un pieteikuma vēstuli, kurā pausts redzējums par izglītības sistēmu un tās attīstību Ventspilī un valstī, tai skaitā izvēršot sadaļu par ar izglītības sistēmu saistītās normatīvo aktu bāzes stiprajām un vājajām pusēm, pašvaldībā jāiesniedz līdz 2017.gada 26.februārim.

Pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs arī turpmāk būs līdzšinējais Slavinska vietnieks Oskars Tervids.