Lielākā daļa ventspilnieku  atpazīst pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” logo – tie izvietoti gan uz uzņēmuma transportlīdzekļiem, gan uz sadzīves atkritumu konteineriem, ko ikdienā izmantojam gana bieži. Tagad papildus uzņēmuma logo uz atkritumu konteineriem parādīsies vēl viena atpazīstamības zīme – uzlīme ar konteinera inventāra numuru un radiofrekvenču identificēšanas (angļu: Radio Frequency IDentification jeb RFID) kodu.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ir uzsākusi darbu pie jaunas loģistikas programmas ieviešanas, kur viens no būtiskiem posmiem ir nodrošināt ar inventāra numuru un RFID kodu  uzlīmēm visus apsaimniekošanā esošos konteinerus. Radiofrekvences identifikācija ir tehnoloģija automātiskai identifikācijai, kurā datus nosūta un saņem ar radiosignālu palīdzību, izmantojot ierīces, ko sauc par RFID tagiem jeb retranslatoriem.

Ar šo kodu un retranslatoru, kas uzstādīti sadzīves atkritumu savākšanas autotransportam, palīdzību tiks identificēti dienas laikā apsaimniekotie konteineri. Tādēļ aicinām šīs uzlīmes nenoņemt un nemēģināt tās bojāt, pretējā gadījumā var tikt traucēta turpmāka atkritumu izvešana.

Jautājumu gadījumā:

  • zvanīt pa tālr.: 63626920
  • rakstīt e-pastā: vlk@ventspils.lv

21.07.2020. / Autors: Ventspils labiekārtošanas kombināts / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs