Kāds iereibis 1996.gadā dzimis autovadītājs Ventspilī nav spējis novaldīt sava spēkrata stūri un iebraucis grāvī, tur ietriecoties kokos un krūmos.

Kā stāstīja Valsts policijas Ventspils iecirknī, agrā rītā Ventspilī, Saules ielā, 1996.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Volkwagen Jetta, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un ieslīdēja grāvī, bojājot tur sastādītos kokus un krūmus. Vīrietis transportlīdzekli vadījis būdams 0,48 promiļu reibumā, par ko vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt Lielajā prospektā 1963.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volkswagen Sharan, uzbrauca 1963.gadā dzimušam gājējam, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols un notiek apstākļu noskaidrošana.

Turpat Lielajā prospektā 1989.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu Volkswagen Passat, uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai, to bojājot. Sieviete no notikuma vietas aizbrauca, par to neziņojot policijai noteiktā kārtībā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC