Gada skolēnu balvu iegūst divi Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas absolventi

645

Ventspils pilsētas Pedagoģiskā fonda balvu jeb gada skolēna titulu šogad ieguva divi Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas absolventi Krista Bukele un Reinis Freibergs, pavēstīja Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldē.

Krista Bukele maijā saņēma Pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecību un naudas balvu par atzinības iegūšanu, piedaloties valsts bioloģijas olimpiādē. Arī Freibergs maijā saņēma apliecību un naudas balvu par atzinību valsts matemātikas olimpiādē, atzinību Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē, kā arī par pirmo vietu Kurzemes atklātajā tehniskās grafikas un skolu komandu ģeogrāfijas olimpiādēs.

Ventspils pilsētas domes Pateicības saņēma Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolvente Tīna Ekmane, Ventspils 4. vidusskolas absolvente Karlīna Līva Geige un Ventspils 6. vidusskolas absolvents Pāvels Mihailovs. Apbalvots tika arī Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Leons Ālītis, kurš starptautiskajā bioloģijas olimpiādē saņēma atzinību, un viņa skolotāja Irina Ivane par skolēna sagatavošanu olimpiādei.

Tradīcija sveikt centīgākos vidusskolu absolventus aizsākusies 2000. gadā un kopš tā laika gada skolēna titulu ir ieguvuši jau 140 Ventspils vidusskolu absolventi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay