Pašvaldības uzņēmums Ventspils labiekārtošanas kombināts 8.janvārī aicina ventspilniekus uz informācijas dienu, kuras laikā informēs par izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas izmaksās un kārtībā, kas stāsies spēkā 1.februārī. Tikšanās notiks Pils ielā 12 plkst. 17, informē uzņēmums.

Informācijas dienas tēma būs gaidāmās izmaiņas maksā par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, kas stāsies spēkā no šī gada 1. februāra. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt informāciju par izmaiņām, kas gaidāmas atkritumu apsaimniekošanas maksā, kādā apmērā maksa tiks paaugstināta iedzīvotājiem daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās un individuālajās mājās, kā arī, kādu iemeslu dēļ maksa par atkritumu apsaimniekošanu tiks mainīta.

Ventspilnieks.lv jau ziņoja, ka no 1.februāra Ventspils pilsētā pieaugs maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Kopumā atkritumu apsaimniekošana pieaugs par 11 % un turpmāk būs noteikts 10,85 eiro par kubikmetru. Līdz šim noteiktais tarifs bija 9,78 eiro par kubikmetru. Tas nozīmē, ka daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājiem par vienu personu mēnesī turpmāk no 1. februāra būs jāmaksā 1,54 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), bet individuālo māju iedzīvotājiem un juridiskām personām par viena 240 litru tilpuma konteinera izvešanu – 3,15 eiro, ieskaitot PVN.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA