Ventspils Digitālajā centrā šovakar iespēja ikvienam uzzināt vairāk par e-parakstu un to, kā lietot e-parakstu. Informatīvā tikšanās Digitālā centra telpās sāksies plkst.18, informē centrs.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Informācijas pēcpusdienā interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus, saņemt konsultācijas un praktisku palīdzību. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi arī savus elektroniskā paraksta pieejas datus, lai Digitālā centra speciālisti varētu palīdzēt parakstīt dokumentu, vai nodemonstrēt kā tas darbojas. Informatīvo pasākumu apmeklēt aicināti arī vecāki, kuri savus bērnus vēlas reģistrēt uzņemšanai pirmajā klasē.

Savukārt trešdien, 24. janvārī, Ventspils Digitālā centra pārstāvji piedalīsies Ventspils 4. vidusskolas vecāku informatīvajā dienā, kur topošo pirmklasnieku vecākiem stāstīs par elektroniskā paraksta iespējām.

Iedzīvotāji aicināti savlaicīgi padomāt par elektroniskā paraksta izmantošanas tiesībām. Elektroniski parakstīt dokumentus iespējams divos veidos, izmantojot eID karti vai lietotni eParaksts mobile.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA