Aizvadītā gada laikā Ventspilī pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde izsniegusi 555 atļaujas lielgabarīta vai smagsvara transportlīdzekļiem kravas pārvadāšanai pilsētas teritorijā, kas ir par 41 atķauju vairāk nekā 2016.gadā, vēstī Komunālā pārvalde pārstāve Dace Kalsere.

Kā uzsver Ventspils brīvostas pārvalde, Ventspils osta ir perfekti piemērota lielgabarīta kravu ievešanai un izvešanai pateicoties brīvostas pārvaldes īstenotajai ostas pievedceļu rekonstrukcijai un universālajam terminālim, kurā ļoti sekmīgi strādā uzņēmums SIA Noord Natie Ventspils Terminals. Pārvadātās kravas pārsvarā tikušas piegādātas uz vai ienākušas tieši no Noord Natie Ventspils Terminals piestātnes.

Iebraucot Ventspils pilsētā, šādas atļaujas tiek izsniegtas lielgabarīta transportlīdzekļiem, kuru svars pārsniedz 40 tonnas, bet izmēri pārsniedz piecu metru augstumu, 20 metru garumu un 3,5 metru platumu.

Pēc pārvaldes norādītā, izsniegto atļauju automašīnu kravas bijušas visai iespaidīgā lielumā, piemēram, vienas nedalāmas kravas garums sasniedzis vairāk nekā 50 metrus, platums virs septiņiem metriem, kas būtībā ir visas brauktuves platums pa abām ielas joslām. Savukārt kravas augstums bija astoņi metri.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA