Ilggadējais Izglītības pārvaldes vadītājs Slavinskis atstājis amatu

1324
Autors: Lita Krone/LETA
Autors: Lita Krone/LETA

Ilggadējais Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs Aldis Slavinskis ir atstājis amatu un devies pensijā. Viņš Izglītības pārvaldi vadīja jau 26 gadus. Jaunais pārvaldes vadītājs vēl nav zināms. Pašlaik notiek konkurss.

Slavinskis strādāja Izglītības pārvaldē kopš 1990.gada vasaras, līdz ar to gūta milzu pieredze visa izglītības procesa attīstībā kopš neatkarības atgūšanas. Turklāt viņš pārvaldes vadītāja amatu apvienoja arī ar skolotāja darbu, jo Ventspils Valsts 1.ģimnāzijā pasniedza filosofiju, socioloģiju un politoloģiju. Viņš atzīst, ka pieņemt lēmumu neesot bijis grūti, jo jau četrus gadus ir pensionārs. Viņš sapratis, ka ir pienācis laiks doties pelnītā atpūtā un turpmāk vairāk laika veltīt sev un saviem hobijiem – grāmatām, ceļošanai.

Slavinskim pēdējā darba diena bija pagājušajā piektdienā, taču jauns pārvaldes vadītājs vēl nav izvēlēts. Pašlaik norit atlases konkurss. Kopumā konkursā pieteikušies 11 pretendenti. Ir gan tādi, kuriem ir liela pieredze izglītības jomā, taču ir arī tādi, kuriem pieredzes nav vispār. Ventspils pilsētas domes Personāla nodaļā norādīja, ka jaunais pārvaldes vadītājs noteikti tiks atrasts vēl līdz šā gada beigām.

Pašlaik pārvaldi vada līdzšinējā vadītāja vietnieks Oskars Tērvids.