Starptautiskais konkurss “Ventspils IT izaicinājums 2023” ir izsludināts un noris 1. kārtas uzdevumu sagatavošana. Konkursa organizatori dalībniekiem piedāvā arī lielisku iespēju tiešsaistē satikt uzdevumu veidotājus un uzdot sev interesējošus jautājumus. Pasākumi notiks katrai grupai atsevišķi – no 16. līdz 19.oktobrim.

Tikšanās ar organizatoriem un uzdevumu veidotājiem būs noderīga ne tikai tiem, kas konkursā piedalīsies pirmo reizi un vēlas iegūt vairāk informācijas par tā norisi. Tiem dalībniekiem, kas jau iepazinušies ar konkursa uzdevumiem, šī ir lieliska iespēja uzdot neskaidros jautājumus. Organizatori iesaka pirms pasākumiem apskatīt sev atbilstošo uzdevumu, lai tikšanās reizē iegūtu pēc iespējas noderīgāku informāciju.

Pasākumos var piedalīties gan visa komanda, gan komandu pārstāvji. Pasākumiem nav nepieciešams iepriekš pieteikties un tie notiks Microsoft Teams platformā. Viss, kas ir jādara: pasākuma norises dienā jāatver pieslēgšanās saite.

Pasākuma datumi un pieslēgšanās saites:

Sīkāku informāciju par konkursa norisi iespējams atrast konkursa mājaslapā: www.ventspilsitc.com,  kā arī sociālajos tīklos Instagram @ventspilsitchallenge un Facebook @ventspilsitc. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu: itc@ventspils.lv.

Tehnoloģiju konkurss “Ventspils IT izaicinājums” notiek, pateicoties Ventspils valstspilsētas  pašvaldības atbalstam. Konkursu organizē Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar uzticamiem partneriem un informatīvajiem atbalstītājiem: Zinātnes centru “VIZIUM”, Ventspils Augstskolu, Ventspils valstspilsētas domes Izglītības pārvaldi, asociāciju “Langas į ateitį” (Lietuva), izglītības organizāciju “MTÜ Nuti-Võlur” (Igaunija), AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Tet”, Elektrum Energoefektivitātes centrs, SIA “Depozīta Iepakojuma Operators”, SIA “Ubiquiti Latvia”, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA), Izglītības un zinātnes ministriju, Valsts Izglītības attīstības aģentūru, sadarbības tīklu “eTwinning” un Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti.

 

11.10.2023. / Autors: Ventspils Digitālais centrs / Foto: Ventspils Digitālais centrs