Īpašā labdarības koncertā priecēs Ugāles daudzbērnu un trūcīgo ģimenes

1238

17.decembrī tautas namā Gaisma sāksies akcijas No sirds uz sirdi Ugālē labdarības koncerts. Pasākumā uzstāsies Ugāles tautas nama amatierkolektīvi, Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, grupas Jūras akmentiņi dziedātāji, Ventspils Mūzikas vidusskolas pārstāvji un jauniešu akustiskās mūzikas grupa. Uz labdarības koncertu aicināti pagasta vientuļie pensionāri, daudzbērnu ģimeņu bērni un bērni no trūcīgajām ģimenēm, lai viņu acīs Ziemassvētku gaidās iemirdzētos prieks.

Šāds koncerts Ugālē notiks trešo reizi, tā organizatori ir Lauris Vasiļjevs, Ģirts Litvins un Kitija Šēniņa. Svētku viesiem būs uzklāts kafijas galds, par to parūpēsies zemnieku saimniecības Alkšņi un kafejnīcas Mortīness īpašnieki. Pieaugušajiem tiks piedāvāti arī Daiņa Barčevska mājas vīni. Bērni saņems saldumu pakas. Tās būs sarūpējuši brīvprātīgie un citi ugālnieki, kas vēlas pārsteigt tos, kam svētkos nav tik daudz prieka.

Ugāles daudzbērnu un trūcīgo ģimeņu bērnus sagaidīs vēl viens pārsteigums – vietējais uzņēmējs Māris Šēniņš vedīs viņus uz Ventspili, lai jaunie ugālnieki varētu apmeklēt kino Rio un noskatītos bērniem paredzētu filmu. Kino Rio darbinieki būs sarūpējuši vēl kādu pārsteigumu, lai bērni dotos mājās ar priecīgu sirdi.