Pagājušā gada Latvijas pasākumu gada balvu reģionu vērtējumā saņēmis tradicionālais publiskais kultūras un izklaides notikums Iznāc vakara gaismā, kas Ventspilī notiek kopš 2013.gada, liecina balvas rīkotāju – Latvijas Pasākumu producentu asociācijas (LaPPA) publiskotā informācija.

Nominācijā par gada labāko reģionālo pasākumu līdzās Ventspilij pretendēja arī Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos izrādītā deju izrāde No zobena saule lēca, kā arī Kuldīgas centrs ar Hercoga Jēkaba gadatirgu.

Latvijas oriģinālpasākumu pieteikumi vienīgajam nozares profesionālajam apbalvojumam bija izvērtēti un noskaidroti katras kategorijas trīs labākie 2016.gada pasākumi. Kopumā balvas tika pasniegtas 20 dažādās nominācijās.

Pasākumu gada balva ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem, augstvērtīgām radošām idejām un oriģināliem tehniskajiem risinājumiem gan publisko, gan privāto pasākumu sektorā. Balva tiek pasniegta kopš 2010. gada ar mērķi izcelt un godināt augstvērtīgu un kvalitatīvu pasākumu organizēšanu, kā arī informēt sabiedrību par pasākumu nozari un tās aktualitātēm Latvijā, vienlaikus ieviešot un stiprinot nozares ētikas normas un apliecinot godīgas konkurences un sadarbības principus.

Balvai pieteikumus bija iespējams iesniegt kopumā 22 kategorijās un 12 apakškategorijās. Balvai tika pieteikti 78 projekti 20 kategorijās un apakškategorijās.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Edijs Pālens/LETA