Ventspils Jauniešu mājā 26. un 27. novembrī jau sesto gadu pēc kārtas durvis vērs vaļā un bailes radīs “Šausmu trase”.

Šausmu trasē abus vakarus no plkst. 17:00 līdz 21:00 tiek gaidīti apmeklētāji, kas sasnieguši 13 gadu vecumu.  Šausmu trasē varēs iepazīt spocīgu uzvedumu, kurā sastapsiet zinātniekus, kas strādā pie īpašas vakcīnas, lai apkarotu zombiju vīrusu. Esiet uzmanīgi, jo trases telpās zombiju būs daudz!

Trases apmeklētājiem ir obligāta iepriekšējā pieteikšanās, rezervējot apmeklējumam individuālu laiku. Pieteikšanās Ventspils Jauniešu mājas sociālo tīklu platformās Facebook vai Instagram. Šausmu trasē varēs doties reizē no 2 līdz 3 cilvēkiem. Bērniem jaunākiem par 13 gadiem ieeja trasē tikai vecāku vai aizbildņu pavadībā.

Atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem drošības pasākumiem ieeja trasē tikai ar deguna un mutes aizsargmaskām un uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Jauniešiem no 13 līdz 17 gadu vecuma ir jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Dalības maksa 1 eiro.

Šausmu trasi organizē Ventspils Jauniešu mājas padomes brīvprātīgie, sadarbojoties ar biedrību “Attīstības fabrika” un īstenojot Ventspils valstspilsētas pašvaldības līdzfinansētu jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšanas projektu.

 

24.11.2021. / Autors: Jauniešu māja / Foto: Jauniešu māja