Jūrkalnē izsludināts fotokonkurss Latvijas simtgadei

1618

Jūrkalnes tautas nama jaunākais pienesums, gatavojoties Latvijas simtgadei, ir nule kā izsludinātais fotokonkurss Mana Jūrkalne.

Fotokonkurss notiks četrās kārtās no 2017.gada februāra līdz 2018.gada novembrim.

Kā norāda Jūrkalnes tautas nama vadītāja Kristīne Skrulle, “katram mums ir savs redzējums par kādu konkrētu vārdu vai vārda salikumu”. “Jautājums – kā es savu redzējumu varu parādīt citiem. Mūsu mērķis ir uzzināt, kāds priekšstats raisās, izdzirdot vārdu salikumu Mana Jūrkalne. Parādiet mums to patriotisko, skaisto, īpatnējo, krāsaino vai melnbalto individuālo redzējumu, kas jums asociējas ar vārdiem Mana Jūrkalne un ir attēlots fotogrāfijās,” saka Skrulle.

Konkursa pirmā kārta notiks līdz 22.maijam, no 1.septembra līdz 1.novembrim būs otrā kārta, bet no 1.decembra līdz 2018.gada 1.martam – trešā kārta, savukārt no 2018.gada 1.jūnija līdz 1.septembrim – ceturtā kārta.

Pieteiktos darbus vērtēs komisija un izstādes apmeklētāji – jūrkalnieki un pagasta viesi. Viens dalībnieks katrā konkursa kārtā drīkst iesniegt ne vairāk kā divas fotogrāfijas A4 formātā.

Pēc katras konkursa kārtas darbi būs apskatāmi Jūrkalnes tautas nama izstāžu zālē. Visu četru kārtu labākās fotogrāfijas izstādīs Jūrkalnes tautas namā izstāžu zālē valsts svētku pasākuma laikā 2018.gada 18.novembrī.