Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

704

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 95. numuru!

Jubilejas gads – rekorda gads ar izrāvienu miljona apmērā. Nerimstoša mērķtiecība, cieša pārliecība par saviem spēkiem un neapsīkstošas darba spējas – šķiet, tas visspilgtāk raksturo AS Baltijas Ekspresis darbību laikā, kad valstī konkurence kravu pārvadājumu jomā kļūst arvien nežēlīgāka, taču tranzīta nozares grūtajā laikā uzņēmuma ir izdevies izdzīvot. Nevis tikai izdzīvot, bet arī turpināt uzplaukt un attīstīties. Ar tālredzīgu skatu nākotnē un neatlaidību jaunu kravu piesaistē pērn izdevies sasniegt vēl nebijušu rekordatzīmi – dzelzceļa kravu pārvadājuma apjoms 2018. gadā sasniedza 8,05 mlj. tonnu, turklāt kāpums salīdzinājumā ar 2017. gadu ir par veselu 1 mlj. tonnu.

BATL: Nozare no “Latvijas dzelzceļa” sagaida procesu efektivizāciju. «Aizvadītais gads bija pagrieziena punkts dzelzceļa kravu pārvadājumiem, kad nozarei izdevās atgūties no lejupslīdes, kuras zemākais punkts tika sasniegts 2017.gadā. Līdz ar to sapriecāties par pērnā gada izaugsmi ir pāragri, jo šī ir nozare, kas šobrīd ir atkarīga no daudziem ārējiem riskiem un iekšēju faktoru radītiem trūkumiem tranzīta koridorā,» norāda biedrības Baltijas asociācija – Tranzīts un loģistika (BATL) valdes loceklis Ivars Landmanis.

Gripa solās būt īpaši neganta. Kā sevi pasargāt? Pēc gripas epidēmijas izsludināšanas mediķi nākuši klajā ar vēl kādu maziepriecinošu paziņojumu – šoziem gripa norit smagi pat tiem pacientiem, kuri nav riska grupā un ar citām slimībām neslimo, turklāt jau slimības sākumposmā vērojama ļoti augsta temperatūra – 40 vai pat 41 grāds. Savukārt biežākās komplikācijas ir pneimonija, saslimšana ar kuru pat mūsdienās var beigties letāli. Ventspilnieks.lv apkopoja vecās labās vecmāmiņu receptes, kuras sen jau sevi apliecinājušas par neuzvaramām līderēm cīņā ar gripu.

Ar pasaules sudrabu skaistuma templī. Pilsētas vienīgajā specializētajā parfimērijas un kosmētikas veikalā Douglas, kam mājvieta Lielajā prospektā, var atrast vai pasūtīt gandrīz visu, kas pasaulē tiek piedāvāts ķermeņa saudzīgai un patīkamai kopšanai un dabīgā skaistuma ilgstošai saglabāšanai. Pakalpojumu, tāpat kā apmēram 1200 citos šīs firmas veikalos visā Eiropā, šeit pieprasa un var saņemt abu dzimumu klienti, arī preču klāsts visur vienlīdz bagātīgs. Bet būs arī kāda atšķirība: Ventspilī, kā laikam gan nekur citur, jūs apkalpos līdzīgiem skaistuma tempļiem neparasta pārdevēja Nataļja Ņevostrujeva, kas ir arī šī veikala vadītāja.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 1.februārī!