Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

706

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 96. numuru!

Mākoņi pār amatpersonu galvām. Vai arī Ventspilī? Krišjāņa Kariņa valdības pirmo darba nedēļu par mierīgu nenosauksi – ar politiski nozīmīgām personām saistīti notikumi cits citam sekojuši kaleidoskopiskā ātrumā. Nav trūcis jauniecelto ministru publisku izpaudumu, kuri ne vienai vien augstai amatpersonai, iespējams, laupījusi nakstmieru. Jaunās valdības ministri sabiedrībai nepārprotami devuši ziņu: ripos galvas. Atlaižamā “mētelīti” sev jau pielaikojis arī Ventspils pilsētas domes faktiskais vadītājs Aivars Lembergs.

Punkts Brīvostu pārvalžu “trekno gadu dzīrēm”. Ļoti iespējams, ka jaunā valdība premjera Krišjāņa Kariņa vadībā būs patiesi, kā saka, jauna un spēcīga slota, kas izslaucīs visus pakaišus un aizslaucīs visus tos, kuri līdz šim valsti un pašvaldību uzskatījuši kā privātā biznesa saimniecību. Vismaz pirmie soļi jaunās valdības ministru rīcībā vieš optimistiskas cerības nākotnē daudzās jomās. Arī tranzīta nozarē, kas pēdējos gadus cīnās par palikšanu virs ūdens par spīti tam, ka par nozari atbildīgās Satiksmes ministrijas līdzšinējā vadība Zaļo un zemnieku savienības «eksperta» Ulda Auguļa vadībā nedarīja praktiski neko. Uz ko cer tranzīta nozarē strādājošie ostas uzņēmumi jaunā satiksmes ministra Tāļa Linkaita vadībā?

Ar Īstenību, Labestību, Pacietību. Agro rītu ventspilnieki būs ievērojuši, ka jau turpat desmit gadu pilsētas centra skvēriņā pie strūklakas “Saules laiviņas” kāds vīrietis gandrīz ik dienas meditē un veic nezinātājam grūti saprotamus dažāda ilguma fiziskos vingrinājumus. Zināmu skaidrību var viest netālu zemē iespraustais pārvietojamais pludmales karodziņš, uz kura ķīniešu un latviešu valodā rakstīts Faluņ Dafa. Tie, kas pirms vai pēc nodarbības uzdrīkstas uzrunāt un grib iepazīties ar dzeltenā ģērbušos ražena auguma vīrieti, saņems laipnu skaidrojumu: esmu ventspilnieks parastais, Normunds Kadiķis un te praktizēju pēc pasaulē plaši pazīstamās ķīniešu metodes Faluņ Dafa, kas ietver sevis pilnveidošanu un vingrojumus.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 8.februārī!