Trešdien Rīgā tiks prezentēta grāmata, kuras autors ir smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs. Kā stāsta tās autors, grāmatā Zagļi Lemberga kurpēs “bezkaislīgi atspoguļoti fakti”, kas agrāk neesot bijuši publiski zināmi saistībā ar viņa turpat desmit gadu ilgo tiesvedības procesu, kurā viņu apsūdz vairākos smagos noziegumos.

Kā stāsta ilgstošās tiesvedībās aizņemtais no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amatu pildīšanas pienākumiem atstādinātais Lembergs, grāmata ir par Rīgas apgabaltiesā jau deviņus gadus notiekošo krimināllietu, “valsts amatpersonu rīcību valsts mantas pārraudzībā un iespēju gūt pašiem savu labumu”.

“Grāmata ir par dzīvi. Es domāju, ka tā ir interesanta un raksturo Latviju kā absolūti beztiesisku valsti. Tur netiek dots vērtējums. Grāmatā ir iespēja izlasīt un pašam dot vērtējumu. Tas, protams, var atšķirties, arī no tā, kā es domāju. Tā nav propaganda, tie ir fakti,” tā par atmiņu krājumu jau iepriekš stāstīja Lembergs.

To, ka grāmata noteikti piedzīvošot teju bestsellera statusu, Lembergs nešauboties. Tāpēc arī grāmata izdota latviešu, krievu un angļu valodā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA