Līdzīgi kā iepriekšējās dienas, arī piektdiena, sestdiena un svētdiena Ventspils pusē aizritēs saulainas un siltas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Piektdien jau līdz ar saules lēktu gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +10 grādiem, bet dienas gaitā gaiss iesils līdz pat +14 grādiem. Pūtis neliels ziemeļu puses vējš ar ātrumu līdz 4 m/s.

Naktī uz sestdienu gaisa temperatūra atkal noslīdēs līdz +3 grādiem, taču debesis būs joprojām skaidras un pūtīs neliels dienvidrietumu puses vējš. Jau rīta pusē termometra stabiņš atkal drīz vien sasniegs +10 grādu atzīmi, taču siltāks par +11 grādiem nav gaidāms. Vējš iegriezīsies no ziemeļrietumu puses.

Neliels mākoņu daudzums gaidāms svētdien, tomēr nokrišņi nav gaidāmi. Ziemeļaustrumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 10 m/s, gaisa temperatūra nebūs augstāka par +7 grādiem.

Jau pirmdien arī Ziemeļkurzemi sasniegs jauna ciklona zona, kad debesis atkal klās mākoņi un brīžiem līs, kā arī kļūs ievērojami vēsāks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC