Līdz pavasarim pārtrauc remontdarbus uz Ventspils šosejas

1307
Autors: SXC
Autors: SXC

No trešdienas,14.decembra, būvdarbiem uz Ventspils šosejas (A10) iestāsies tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim. Posmos no Varkaļu kanāla līdz Jūrmalas šosejai (20,06-23,84 km) un aiz Lielupes tilta (36,49-38,57 km) virzienā no Rīgas būvdarbi atsāksies 2017.gada pavasarī.

Visā ceļa posmā abpus Varkaļu kanālam satiksme tiks organizēta pa abām braukšanas joslām un ātruma ierobežojums būs 50 vai 70 km/h, informē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Satiksme pār Varkaļu kanāla tiltu būs slēgta, nodrošinot apbraukšanu pa apbraucamo ceļu – blakus esošo tiltu, kas pēc darbu pabeigšanas tiks izmantots kā stāvlaukums. Autovadītājiem jārēķinās, ka uz apbraucamā ceļā būs noteikts ātruma ierobežojums 30 km/h, tur ir izvietotas brīdinājuma zīmes.

Tāpat būs slēgta iebrauktuve no A10 pie degvielas uzpildes stacijas “Statoil” uz veikalu “Kurši”. Arī šajā posmā sagaidāmi ātruma ierobežojumi 50 vai 70 km/h, bet atsevišķās vietās uzstādītas brīdinājuma zīmes. Satiksme pāri Lielupes tiltam tiek organizēta pa abām braukšanas joslām. Ātruma ierobežojums šajā posmā būs 50 km/h.

Būvdarbus objektā kopš augusta sākuma veic SIA A.C.B., līguma summa ir 11 007 122 eiro (ar PVN).