Bibliotēka Ventspils slimnīcas telpās darbojas jau 10 gadus un ir viens no Galvenās bibliotēkas apkalpošanas punktiem. Medicīnas bibliotēkā slimnīcas 1. stāvā ik dienas pieejamos resursus izmanto kā medicīnas darbinieki un topošie ārsti vai māsas, tā arī pacienti, kuri nonākuši slimnīcā.

Bibliotēkā pieejamas medicīnas nozares grāmatas un izdevumi, tai skaitā psiholoģijā, dietoloģijā, sporta medicīnā, kā arī pieejama literatūra topošajām un jaunajām māmiņām. Līdzās medicīnas literatūrai ir pieejami arī populārzinātniski izdevumi par veselīgu dzīvesveidu, daiļliteratūra un grāmatas bērniem.

Katru pēcpusdienu slimnīcas bibliotekāre Liene dodas apgaitā pa slimnīcas palātām, piedāvājot grāmatas un žurnālus arī pacientiem, kuriem nepieciešams kādu laiku pavadīt slimnīcā. Pacientiem, kuri ir neredzīgi, vājdzirdīgi vai ar citādām lasīšanas grūtībām, pieejamas arī audiogrāmatas.

Lai rūpētos par bibliotēkas apmeklētāju drošību, iegādāts arī grāmatu sterilizators, ar kuru tiek apstrādātas grāmatas, kas bijušas izsniegtas lasītājiem.

Medicīnas bibliotēka ir atvērta katru darba dienu no plkst. 8.30 līdz plkst. 17.00. Ja esi medicīnas students, ārsts, medicīnas māsa vai vienkārši vēlies uzzināt vairāk par medicīnas jomu – esi laipni aicināts!

 

15.02.2024. / Autors: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca / Foto: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca