Maija pēdējā sestdienā noslēdzās Mūzikas bibliotēkas nodarbību cikla “Mūzikas stunda ģimenei” 1. sezona. Bibliotēkas Mūzikas fejas vadītās nodarbības apmeklējuši ap 200 dalībnieku – pirmsskolas vecuma bērni un viņu vecāki.

Spēlēts ēnu teātris, gleznotas smilšu gleznas, iepazīti dažādi mūzikas instrumenti – flauta, koncertzāles “Latvija” klavieres un ērģeles, sitamie un stīgu instrumenti. Tos demonstrēja Ventspils Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.  Vislielāko interesi radīja sitamie un stīgu instrumenti. Pēc mūzikas klausīšanās mazie dalībnieki radošajās darbnīcās zīmēja, līmēja un locīja no papīra līdzi paņemamus instrumentus, bet bibliotēkas audio krēslos klausījās savas iemīļotas dziesmas.

Ģimenes mūzikas stunda notiek  katra mēneša pēdējā sestdienā no septembra līdz maijam.  Izzinošās nodarbības mērķis ir mācīties klausīties mūziku, iepazīt instrumentus, komponistus, dažādu skaņdarbu stilus un tā ir bez maksas.

Paldies mūsu mīļajiem apmeklētājiem un paldies par atbalstu koncertzālei “Latvija”, Ventspils Mūzikas vidusskolai un  OC “Ventspils”.

Uz tikšanos rudenī!

 

12.06.2023. / Autors: Ventspils bibliotēka / Foto: Ventspils bibliotēka