Mīkstinoties ierobežojumiem, visā valstī un arī Ventspilī ar 15. jūniju durvis ver izklaides un kultūras iestādes. Lai dodoties uz Ventspili, varētu saplānot atpūtu, Ventspils Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis atvērtās vietas Ventspilī.

No otrdienas, š.g. 15.jūnija, vasaras sezonu uzsāks Ventspils Piedzīvojumu parks. Ventspils Piedzīvojumu parkā ir pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas, bet no mākslīgi uzbērtā kalna “Lemberga hūte” virsotnes paveras lielisks skats uz apkārtni. Apmeklētājiem būs pieejama atrakciju zona, virvju trase “Kaķa taka” un ekstrēmo izjūtu cienītājiem trakais rotors un katapulta. Piedzīvojumu parkā būs iespējams spēlēt arī peintbolu, kā arī izmantot piknika vietas. Kopš jūnija sākuma darbu atsācis arī Veikparks. Piedzīvojumu parks apmeklētājiem būs atvērts ik dienas no plkst. 11:00 līdz 22:00.

Mazliet vēlāk, 17. jūnijā, durvis apmeklētājiem vērs arī Pludmales akvaparks, kur tiks ieviesti drošības pasākumi un kontrolēta cilvēku plūsma, lai nodrošinātu pēc iespējas drošāku atpūtu.

Savu 2021. gada sezonu sāks arī Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs”, piedāvājot ventspilniekiem un pilsētas viesiem baudīt ostas skatus no Apvedtilta līdz pat ostas vārtiem. Savukārt ventspilniekus un pilsētas viesus pa skaistākajām pilsētas vietām 15. jūnijā sāks vizināt ekskursiju vilcieniņš “Ventspils Train”. Kopš jūnija sākuma cauri Jūrmalas parkam kursē Piejūras brīvdabas muzeja Mazbānītis.

Ventspils muzejs ver durvis saviem apmeklētājiem un Livonijas ordeņa pils sagaida ne tikai ar pamatekspozīciju, bet arī ar vairākām izstādēm. Baudīt mākslu izstādēs būs iespēja arī citviet pilsētā.

Ventspils bibliotēkas atsākušas apmeklētāju apkalpošanu klātienē, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, tas ir, lasītājiem, apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto sejas aizsargmaska, jādezinficē rokas un jāievēro 2 metru distance.

Atpūtas un izklaides vietu apmeklētāji ir lūgti ievērot Ministru kabineta noteikumos paredzētos epidemioloģiskās drošības noteikumus, tostarp apmeklētājiem un darbiniekiem jālieto mutes un deguna aizsegs vietās, kur ir intensīva cilvēku plūsma un nav iespējams ievērot 2 m distanci.

 

15.06.2021. / Autors: Ventspils Tūrisma informācijas centrs / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs