Sākot ar ceturtdienu, 19. martu, Ventspilī darbosies vairs tikai divi dežūrdārziņi – pa vienam katrā Ventas krastā, liecina Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes lēmums.

Šāds lēmums pieņemts divu iemeslu dēļ – pirmkārt, valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ, tāpat arī pēdējās dienās bērnudārzos novērojams neliels audzēkņu skaits.

Līdz ar to līdz 14. aprīlim Ventspils pilsētā būs atvērtas pirmsskolas izglītības iestādes Eglīte un Varavīksne. Darbs tiks organizēts tā, lai katrā grupā nebūtu vairāk nekā 15 audzēkņi un lai pēc iespējas mazinātu šo audzēkņu savstarpējo kontaktu, skaidroja pārvaldē.

“Audzēkņu, kas šobrīd apmeklē kādu no turpmāk slēgtajām pirmsskolas izglītības iestādēm, vecāki tiks aptaujāti un nepieciešamības gadījumā bērni automātiski reģistrēti kādā no dežūrdārziņiem, vecākus par to informējot. Savukārt gadījumos, ja bērns pirmsskolas izglītības iestādi vēlēsies apmeklēt pēc prombūtnes, lūdzam audzēkņu vecākus iesūtīt pieteikumu uz e-pastu pii@ventspils.lv, norādot audzēkņa vārdu, uzvārdu, personas kodu, vecāku kontakttālruni, kā arī vēlamo dežūrdārziņu. Šādus gadījumos, ierodoties pirmsskolas izglītības iestādē, vecākiem jāiesniedz arī ģimenes ārsta zīme,” norādīja pārvaldē.

18.03.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com