Otrdien turpinās snigt, naktī gaiss atdzisīs līdz -8 grādiem

1311
Autors: SXC
Autors: SXC

Otrdien laika apstākļus vēl noteiks aizejoša ciklona ziemeļrietumu mala, līdz ar to valsts lielākajā daļā gaidāmi nelieli nokrišņi – pārsvarā sniegs un slapjš sniegs. Taču naktī uz trešdienu arī Ziemeļkurzemi sasniegs anticiklons, līdzi nesot aukstākas gaisa masas.

Atmosfēras spiediens turpmākās nedēļas gaitā pakāpeniski paaugstināsies, līdz ar to mākoņu un nokrišņu daudzums pakāpeniski samazināsies, kā arī lēnām pazemināsies gaisa temperatūra. Otrdien pūtīs neliels ziemeļu vējš. Visas dienas garumā brīžiem viegli snigs, bet gaisa temperatūra būs 0 grādu.

Savukārt naktī uz trešdienu gaisa temperatūra Ventspilī noslīdēs līdz -8 grādiem. Pierimstot vējam, naktīs veidosies migla un sarma.

Aukstākās dienas šonedēļ būs nedēļas beigās, kad laika apstākļus noteiks anticiklona dienvidu mala – ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, un valsts austrumos, debesīm skaidrojoties, gaisa temperatūra naktī pazemināsies jau līdz -16 grādiem. Ventspils apkaimē tik bargs sals nav gaidāms: naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz -3…-5 grādiem, dienā temperatūra būs 0…-3 grādi.