Rūpēs par svētku noskaņas radīšanu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, ir uzsākta tradicionālo Līgo svētku 2021 rotājumu izvietošana pilsētvidē, informē p/i „Komunālā pārvalde”.

Lai Līgo svētki jeb vasaras saulgrieži tiktu atzīmēti godam, būtiskākais akcents vienmēr tiek likts tieši uz svinību vietas dekorēšanu. Tā ir vieta, kur sapulcējas visi līgotāji un kopīgi piedalās svētku aktivitātēs, taču būtiskākais ir, lai svētku noskaņa rodas un saglabājas līdz pat Jāņu dienai. Tieši tādēļ jau laikus Ventspilī ir uzsākta Līgo svētku dekorāciju uzstādīšana, paredzot arī jaunus svētku elementus šajā gadā.

Svētku atmosfēru palīdzēs radīt jaunā dekoru grupa Rātslaukumā. Jāņos šī būs lieliska vieta īpašiem foto mirkļiem, jo laukumā atradīsies balti rati ar puķu kastēm un Līgo karogu mastu. Tāpat jauna dekorācija atradīsies Pārventas centrā, kuru rotās tradicionālais sauciens “Līgo-Līgo”. Kuldīgas ielā, posma no Kārļa ielas līdz Lauku ielai tiks uzstādīti dekoratīvi karogi uz apgaismes stabiem. Lielajā laukumā un Labā krasta tilta aplī tiks uzstādīti uzraksti “LĪGO”. Bet pie Lielā prospekta un Brīvības iela krustojuma būs uzstādīta dekoru grupa “Līgotāji”, ko rotās ozollapu vainagi, ziedu un salmu bižu rotājumi.

 

18.06.2021. / Autors: Komunālā pārvalde / Foto: Ventspilnieks.lv