Ventspilī tuvāko dienu laikā tiks pabeigti pēdējie darbi pirms ziemas sezonas un tie tiks atsākti tikai pavasarī. Līdz ar to šajā laikā Robežu iela atkal tiks atvērta satiksmei, informē pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde.

Kā skaidroja Komunālajā pārvaldē, šobrīd Robežu ielas objektā veikta arī satiksmes organizācijai nepieciešamo ceļazīmju uzstādīšana, kā arī Robežu ielai pieguļošo teritoriju sakārtošana iespēju robežās un paredzēto būvdarbu pabeigšana.

Iestādē sola, ka dažu dienu laikā tiks pabeigta pagaidu seguma izbūve Robežu ielā pie SIA VIA un pašvaldības uzņēmuma Ventpils reiss teritoriju iebrauktuvēm, un tiks atvērta ziemas sezonas satiksme ar ātruma ierobežošanu. Satiksme no I.Mičurina ielas līdz Komētu ielai abos braukšanas virzienos un bez luksoforiem tiks atvērta nedēļas nogalē vai nākamās nedēļas sākumā.

Darbi Robežu ielā tiks atsākti tikai pavasarī pie labvēlīgiem laika apstākļiem, norāda Komunālā pārvalde, lūdzot iedzīvotājus ņemt vērā faktu, ka šajā posmā ir uzklāts pagaidu segums, tādēļ braucot jāievēro noteikumi un šajā posmā drīkst pārvietoties tikai ar braukšanas ātrumu 30 km/h.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Komunālā pārvalde