Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka sācies ikmēneša skaitītāju rādījumu paziņošanas periods. Aicinām iedzīvotājus no 25. līdz 28.septembrim nodot skaitītāju rādījumus!

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un privātmāju īpašniekiem, kuriem skaitītāji atrodas mājas iekšienē un kuri saņem rēķinus, katru mēnesi no 25. līdz 28. datumam ir jāpaziņo savu ūdens patēriņa skaitītāju rādījumi. Skaitītāju rādījumus iespējams paziņot divos veidos – elektroniski Klientu portālā www.klientiem.udeka.lv (klientiem, kuri reģistrējušies portālā) vai mājas pārvaldnieka norādītajā pastkastītē, iemetot tajā iepriekšējā mēneša rēķina pasaknīti ar aktuālajiem rādījumiem. Aicinām klientus būt precīziem, nolasot ūdens skaitītāju rādījumus, un ziņot tieši faktiskos ūdens patēriņus. Gan Klientu portālā, gan rēķinos pievienotajā pasaknītī rādījumus nepieciešams norādīt līdz pat litriem jeb ar trim cipariem aiz komata.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar pašvaldības SIA “ŪDEKA” Klientu daļu, zvanot uz tālruni 636 63010 vai ar e-pasta starpniecību – abon.udeka@ventspils.lv.

 

26.09.2023. / Autors: PSIA “Ūdeka” / Foto: PSIA “Ūdeka”