Partija Saskaņa šovasar pašvaldību vēlēšanās Ventspilī startēs ar 15 deputātu kandidātiem. Saraksta līderis būs esošais Ventspils pilsētas domes deputāts Vitālijs Trusevičs, kurš kā vienīgais pārstāv savu politisko spēku domes esošajā sasaukumā.

Saskaņas sarakstā pārējie vārdi netiek vēl atklāti. Zināms vien tas, ka vēlēšanās ar otro numuru startēs partijas Ventspils nodaļas vadītājs Aleksejs Medvedevs. Kandidēšot uzņēmēji, aktīvie pensionāri un citi.

Trusevičs aģentūrai LETA izteicies, ka šogad esot uzlabojušies aptauju dati, tādēļ Saskaņa šajās vēlēšanās cerot uz labāku rezultātu. Iepriekšējās vēlēšanās domē iekļuva tikai viens šī politiskā spēka pārstāvis – Trusevičs. Turklāt Trusevičs norādījis: “Esam gatavi iet koalīcijā ar jebkuru partiju, ja tā strādā iedzīvotāju labā.”

Partija galveno akcentu likšot uz sociālajiem jautājumiem, medicīnu, izglītību un vides jautājumi. Tie visi esot tie, kas iedzīvotājiem īpaši svarīgi.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 3.jūnijā. Pašlaik zināms, ka vēlēšanās startēs arī valdošā partija Latvijai un Ventspilij, kā arī četru partiju apvienība ar Vienotības pārstāvi Ģirtu Valdi Kristovski priekšgalā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Edijs Pālens/LETA