Slēdz satiksmi Pils ielas posmā

505

Laikā no 1. līdz 15.jūlijam būs slēgta transporta kustība Pils ielā posmā no Jāņa ielas līdz Peldu un Sinagogas ielu krustojumam, brīdina Komunālā pārvalde. Satiksme slēgta saistībā ar notiekošajiem remontdarbiem Pils ielas 45 ēkā.

Projekta galvenās plānotās darbības ir divu avārijas stāvoklī esošu ēku pārbūve, kas ietver iekšējo un ārējo komunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtojuma izveidi Pils ielā 45, kurai ir noteikts degradētas teritorijas statuss. Atjaunojamā teritorija atrodas Ventspils pilsētas vēsturiskā centra teritorijā, kurai ir noteikts valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa statuss, kā arī valsts nozīmes arheoloģijas pieminekļa – Ventspils senpilsētas aizsardzības zonā, skaidroja Komunālās pārvaldes pārstāve Sigita Znotiņa.

Jau zināms, ka šajās ēkās strādās uzņēmums SIA TestDevLab, kas nākotnē šajos birojos plāno ierīkot 37 jaunas darbavietas.

Būvniecības pirmajā kārtā tiks pārbūvētas ēkas Pils ielā 45 un Pils ielā 47, kā arī tiks labiekārtota teritorija, izbūvējot automašīnu stāvvietas, uzstādot jaunus atpūtas soliņus, gājēju ietves, apstādījumu un apzaļumošanas darbi un jaunas velosipēdu novietnes.

Projekta plānotais ieviešanas ilgums ir līdz 2020.gada 27.decembrim.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ekrānšāviņš no Google Maps