Marta pēdējā nedēļa aizritēs ar iespaidīgiem laika apstākļu kontrastiem. Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes, slapju, drēgnu laiku nedēļas vidū nomainīs ievērojami siltāks laiks nedēļas nogalē.

Nedēļas pirmās dienas gaidāmas pārsvarā saulainas un sausas, tomēr šajās dienās pūtīs brāzmaini rietumu, ziemeļrietumu vēji. Pirmdien vēja ātrums sasniegs 13 m/s, bet gaiss iesils līdz pat +7 grādiem.

Darba nedēļas vidū Latvijai pietuvosies ciklons, kas trešdien dienas laikā teritorijas lielākajā daļā atnesīs sniegu un slapju sniegu. Naktīs gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0 grādiem, bet dienā tā sasniegs vien +2 grādus. Vējš pūtīs no ziemeļrietumiem un tas būs lēns līdz mērens.

Tuvojoties nedēļas izskaņai, Latvijā no rietumiem ieplūdīs ļoti siltas gaisa masas no rietumiem, taču tās līdzi sev nesīs arī mitrumu. Pašreizējās prognozes liecina, ka, neskatoties uz to, ka kļūs siltāks, vēl nakts un rīta stundās iespējams slapjš sniegs, kas dienas laikā pāries lietū. Gaisa temperatūra dienā sasniegs pat +13 grādus.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC