Tūrisma uzņēmējus aicina uz bezmaksas semināru par viesmīlības kvalitāti

1330

Ventspils un novada tūrisma jomā strādājošajiem uzņēmējiem vēl tikai šodien, 1.martā, ir iespēja bez maksas pieteikties dalībā jaunā semināru-diskusiju ciklā, ko rīko Ventspils bibliotēkas Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Tūrisma informācijas centru.

Pirmā nodarbība notiks ceturtdien, 3.martā, plkst.14.00 Ventspils Galvenās bibliotēkas zālē par tēmu Kvalitātes nozīme viesmīlībā. Lektors būs Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas eksperts Aivars Graikstis. Viņš kopš 2011.gada ir piedalījies Ventspils sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu novērtēšanā, izstrādājis un ar panākumiem ieviesis dažāda veida vadības sistēmas un apkalpošans standartus dažādos Latvijas uzņēmumos.

Plānots, ka līdz tūrisma sezonas sākumam uzņēmēji varēs apgūt vēl vairākas interesantas tēmas, piemēram, par parastu lietu neparastu pielietojumu viesmīlības sektorā, par radošumu ekonomikā un uzņēmējdarbībā.

Dalība semināros ir bez maksas. Pieteikties semināram var, rakstot uz e-pastu: tourism@ventspils.lv.

Projektu EDIC Ventspils finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. Īstenojot projektu, tā uzmanības centrā ir jaunu un augošu uzņēmumu izveide un attīstība, konkurētspējas paaugstināšana, ES struktūrfondu finansējuma piesaiste, digitālās vides izmantošana attīstībai, bezdarba, īpaši jauniešu vidū, mazināšana un jaunu darba vietu radīšana.

Bez minētajiem semināriem EDIC Ventspils projekta ietvaros uzņēmējiem tiks piedāvātas arī citas tēmas.