Ugālē piektdien atklās 2,1 mlj. eiro izmaksājušo sporta manēžu

0
551

Piektdien Ugālē atklāja jauno un moderno sporta manēžu, kuras būvniecība Ventspils novada pašvaldībai izmaksāja 2,1 miljonu eiro, kam ņemts aizņēmums Valsts kasē, informēja novada pašvaldībā.

Jaunā Ugāles sporta zāle un vienlaikus manēža būs vienīgā šāda veida būve Ventspils novadā, tādēļ tiks izmantota ne tikai vietējā, bet arī valsts mēroga sacensību rīkošanai, skaidroja pašvaldībā.

Līdzšinējais manēžas apjoms bija 800 m2, telpas plānojums bija novecojis. Jaunā manēža būs vairāk nekā divas reizes lielāka ar kopējo platību 2100 m2. Atjaunošanas darbi skāra arī skolas palīgtelpu korpusu, kuru pārbūvēja, ierīkojot tajā siltummezglu, ģērbtuves, tualetes un dušas, kā arī iekārtojot treneru kabinetu. Pēc objekta nodošanas ekspluatācijā, sportisti varēs izmantot 150 m skriešanas apli, trīs 60 m sprinta celiņus, tāllēkšanas un kārtslēkšanas zonu, arī lodes grūšanas sektoru. Skatītāju ērtībām iekārtotas simts sēdvietas. Ēkas plānojums veidots tā, lai manēžu varētu izmantot maksimālu daudzpusīgi, tāpēc skriešanas apļa vidusdaļā ierīkots standartiem atbilstošs basketbola un volejbola laukums.

13.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils novada pašvaldība