Uzņēmējiem Ventspilī iespēja izvaicāt finanšu ministri par neskaidro nodokļu politiku

1331
Autors: Evija Trifanova/LETA
Autors: Evija Trifanova/LETA

Ceturtdien, 15.decembrī, Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā notiks Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes padomes sēde un tajā piedalīsies arī finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Tā ir lieliska iespēja mūsu pilsētas un novada uzņēmējiem satikt ministri klātienē un izvaicāt par aktuālākajiem neskaidrību jautājumiem saistībā ar nodokļu politiku un kā tā skars mazos uzņēmējus jau no nākamā gada 1.janvāra.

LTRK Kurzemes padomes sēde notiks plkst.10 Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Pasākuma laikā plānots pārrunāt jautājumus par elektroenerģiju, nodokļu sistēmu, kā arī kopējo uzņēmējdarbības vidi un tās regulējumu.

Sēdes ietvaros notiks sarunas par iepriekšējā padomes sēdē diskutētajām tēmām, kā arī par uzņēmējdarbības vides aktualitātēm 2017.gadā, negodprātīgo uzņēmēju izslēgšanas iespējām no iepirkumu procesiem un plānotajām pakalpojumu cenām, to “griestiem” un zemāko pieļaujamo cenu. Tāpat notiks debates par Publisko iepirkumu regulējumu būvniecības nozarē, kā arī būs iespēja uzzināt par LTRK un uzņēmēju sadarbības iespējām.