Uzzini, kur un kā palīdzēt Ziemassvētku laikā Ventspilī!

1252
Autors: Ventspils Sociālais dienests
Autors: Ventspils Sociālais dienests

Ventspils pilsētas Sociālais dienests piedalās ventspilnieku organizētā labdarības akcijā Sirds siltums Ventspilī. Labdarības akcijas mērķis ir iepriecināt un uzdāvināt skaistākus svētkus 31 trūcīgai un maznodrošinātai Ventspils ģimenei.

Akcija norisinās jau otro gadu. Šogad Sociālais dienests ir aktīvi iesaistījies un kopā ar Ventspils pilsētas iedzīvotājiem aktīvi darbojas, lai šie Ziemassvētki kļūtu skaistāki un neaizmirstamāki 31 ģimenei, kurās kopumā aug 88 bērni.

Labdarības akcijas sākumposmā sociālie darbinieki sazinājās ar katru no šīm ģimenēm, kurām piedāvāja palīdzību, noskaidroja un izvērtēja reālās vajadzības. Šobrīd notiek ziedojumu pieņemšana un šķirošana. Arī dāvanu nogādāšanā iedzīvotājiem palīdzēs Sociālais dienests. Katram bērniņam paredzēta saldumu paciņa, kāda rotaļlieta, ja nepieciešams, arī pārtika, apģērbs un apavi.

Ventspils pilsētas Sociālais dienests izsaka sirsnīgu pateicību visiem pilsētas iedzīvotājiem, kas piedalās šajā labdarības projektā, tādējādi nodrošinot daudz mīļākus un jaukākus svētkus daudziem maziem un lieliem ventspilniekiem.