Sākot ar šodienu, saistībā ar valsts svētkiem šajās brīvdienās, vairākās pašvaldības iestādēs Ventspilī ir mainīts darba laiks.

Pašvaldības SIA ŪDEKA mainīts pieņemšanas laiks Klientu pieņemšanas vietā pilsētas kreisajā krastā (Pils ielā 12) un Klientu daļā Pārventā (Talsu ielā 65). Šodien pieņemšana notiks laikā līdz plkst.12, sestdien, svētdien un pirmdien iestādes klientu pieņemšanas centri būs slēgti. Iedzīvotāji sev interesējošus jautājumus var uzdot arī sūtot e-pastu uz abon.udeka@ventspils.lv.

Arī pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde šodien strādā saīsinātu darba dienu līdz plkst.14, tāpat sestdien, svētdien un pirmdien klienti netiks pieņemti. Iedzīvotāji sev interesējošus jautājumus var uzdot zvanot pa tālruni 63624269 vai sūtot e-pastu uz kom.parvalde@ventspils.lv.

Ventspils poliklīnika šodien būs pieejama līdz plkst.17, bet pēc tam nākamās trīs dienas būs slēgta.

Neatliekamo medicīnisko palīdzību svētku brīvdienu laikā iespējams saņemt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā, savukārt izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību iespējams, zvanot pa tālruņa numuriem 112 vai 113.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA